Dziękujemy za zamówienie darmowego miesięcznego opakowania OmegaMarine Forte+.

Dzisiejsza oferta specjalna dla Ciebie:

Roczny zapas Omega-3 za jedyne 29,90 zł miesięcznie!

dobra
na serce
dobra
na mózg
dobra
na wzrok
Zamów OmegaMarine Forte+ teraz
a otrzymasz oryginalny ekspres do kawy Expresscoffee ZA DARMO!

    Please fill out the form on the previous page.
    OmegaMarine Forte+
    Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety OmegaMarine Forte+. Pierwszy miesiąc suplementacji otrzymam za DARMO, za kolejne 11 miesięcy zapłacę w 11 wygodnych ratach po 29,90 zł każda, zamiast 59,90 zł (w sumie 328,90 zł zamiast 718,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO oryginalny ekspres do kawy Expresscoffee.

    Następne, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczny OmegaMarine Forte+ razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
    Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji